System Aura jest nowatorską platformą handlową, w całości obsługiwaną za pomocą przeglądarek internetowych. Jej głównym przeznaczeniem jest usprawnianie i wspieranie procedur standardowych dla współpracy z klientami oraz partnerami. Cechą wyróżniającą system Aura jest fakt, że korzystają z niej nie tylko Twoi pracownicy, ale również osoby zatrudnione przez firmy z Tobą współpracujące - bez względu na to, gdzie aktualnie przebywają i jakim językiem się komunikują.

Aura Business Platform skonstruowana jest modułowo, a każdy z elementów aplikacji może działać samodzielnie lub w ścisłej współpracy z innymi modułami systemu.

Aura CRM Suite to dedykowane rozwiązanie, które usprawnia zarządzanie sprzedażą, relacjami z klientami i marketing. Może zostać zintegrowane z systemami, które wykorzystujesz w swojej firmie, zapewniając w ten sposób kompleksową obsługę. Oprogramowanie posiada bardzo szerokie możliwości konfiguracji, dzięki czemu możemy w pełni dostosować je do indywidualnych wymagań Twojej firmy.

Efektywne wykorzystanie systemu w Twoim przedsiębiorstwie pozwoli na zwiększenie wyników sprzedaży działu handlowego, a także na poprawę relacji z klientami.

Moduł B2B pozwala na utworzenie dla klientów portalu internetowego, będącego swego rodzaju wirtualnym centrum obsługi, w którym wszyscy kontrahenci mają możliwość złożenia zamówienia lub zapytania ofertowego. Klienci uzyskają również łatwy dostęp do dokumentów handlowych i magazynowych, oraz informacji takich jak stany płatności, limitów kupieckich czy dostępność towarów. Wszystkie powyższe działania klienta mogą zostać odnotowane w systemie ERP - i nie wymaga to żmudnego przepisywania danych.